Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet/kell csinálni ilyenkor?

Mit lehet/kell csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sony Xperia U telefonomnak (4.0.4-es Adroidos rendszerrel) mostanában az a szokása, hogy a bejövő hívásokat 3 kicsengés után automatikusan nem fogadott hívásokként menti el. Csak annyit áruljatok el, hogy ilyen esetben feltétlenül szaküzletbe kell menjek, vagy ezt itthon is meg tudom csinálni. Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!

2015. jún. 11. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Há nem tudom, hogy van-e ilyen funkció a telefonban, szerintem valami szoftveres hiba. Otthon legfeljebb hard resetelni tudod, vagy custom ROM-ot lehet rá rakni.

[link]

Ha kártyafüggetlen a telefon akkor valami Cyanogen Modot vagy AOSP Androidot érdemes rá rakni, ha szolgáltatós, akkor csak kipucolt, modolt gyári firmware-t és kernelt tudsz rárakni.

Hát sajnos ha szoftveres hiba, akkor a szervizben se tudnak kb. semmit csinálni vele hard reseten kívül.


Regisztrálj, és itt kérdezd meg:

[link]

Ha ismert hiba, akkor biztosan meg tudják mondani mit lehet csinálni.

2015. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!