Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Anyám samsung ace 3-ja folyton...

Anyám samsung ace 3-ja folyton melegszik és egy napot nem bír az aksija, pedig nem netezik, meg nem nyomkodja folyamatosan, ez normális lehet annál a vacaknál?

Figyelt kérdés

Hiába a memória tisztítók, hiába a vírusírtó, melegszik 43fokot ír magárol per pillanat, de 38alatt még nem láttam...

Vegyek neki egy új telefont, vagy malami szervizprobléma lehet?



2015. jún. 12. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
ha garis vidd szervizbe, ha nem akkor nem er annyit hogy egy forintot is koltsetek ra, vegyetek inkabb egy Lumiat azzal sokkal jobban fog jarni hidd el ;)
2015. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért ellenőrizd le előtte, hogy nem maradt-e bekapcsolva:

- Wifi

- Bluetooth

- Mobil(net)hálózat

- Helymeghatározás

Ezek is merítik rendesen az akkumulátort, melegítik a rendszert a folyamatos kommunikáció miatt.

Érdemes megnézni az akkumulátor menüjében, hogy melyik applikáció fogyaszt sokat. Ha a töltöttségi görbét érinted meg, akkor hasznos információt kapsz arról, hogy mennyit volt a telefon "ébren". Ha ez túl nagy hányada az összes időnek, akkor meg kell nézni, hogy ezt az ébrenlétet mi okozza.

2015. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezeknek nem lenne szabad ennyire melegitenie, bar egy f0s samsungnal meg se lepodok :D
2015. jún. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én alkatellel márkahű vagyok, már 2001óta, a pop s9em most jelenleg is be van nyomva wifi, gps, minden kutyafüle, lassan, 5órája gyk-zok meg játszom neten (munka közben:)), most tart az aksim 75%-nál :)...

Szegényt nem tudom, hogy beszélték rá arra a szarsungra... Dehát veszek neki egy idol 2s-t azthiszem.

2015. jún. 13. 13:03
 5/6 anonim ***** válasza:
az a baj az alcatellel h en azt se mertnek venni mert tobb rosszat hallok rola mint jot, attol h te szerencses vagy :D
2015. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem semmi problémám nincs vele, kevés a memória annyi.
2015. jún. 13. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!