Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s-ről mi a véleményetek?

Iphone 5s-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 21:14
 1/7 anonim válasza:
74%
Én kb. fél éve vagyok tulaja egy ilyen telónak, szerintem nagyon rendben van, pár androidos mobil után ezt kipróbálva megérte lecserélni, természetesen mindenki mást mond neked, akinek androidja van úgy is azt mondja, hogy az ios fos, mert talán még nem volt a kezében egy iphone, de szerintem nem csak az almát kell megfizetni, azért valljuk be, az apple jó kis termékeket csinál. :D
2015. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
legjobb kisképernyős telefon.
2015. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig megéri megvenni, elleszel vele még egy pár évig, gond nélkül.
2015. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is most készülök beszerezni egyet
2015. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

elso


ez nem minden esetben igy van, neked meg latszik h nem volt a kezedben nexus,errol ennyit :D


mellesleg jo telefon az 5s, 2-3 evet biztos kibir majd neked

2015. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. jún. 14. 09:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első kommentelő válaszán ismét jót nevettem.. :D

Ez a tipik mentalitás "mert nem volt még a kezében iphone" sablon szöveg, annyira de annyira....gáz, hogy az már hihetetlen :D


Arra még csak véletlenül se gondolj, hogy valóban van, akinek nem tetszik a ios, mint rendszer..sokkal inkább bejövős neki az android, de neeem, a hozzád hasonlók fejecskéjében ez nem opció.

Volt alkalmam kipróbálni a 2 szoftver felső kategóriás modelljeit, bár az iphone esetében szinte minden annak számított...ennek ellenére számomra az ios jobban tetszett, letisztultság, kezelhetőség szempontjából, ami mindenképp hátránya az 5s szériának, hogy az akkumulátora, az valami elképesztően gyenge, legalábbis abban az esetben, ha a telefon folyamatos "általános" terhelésnek van kitéve.


Ennek ellenére maradok a lumiámnál, pusz.

2015. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!