Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek van/volt Samsung...

Akinek van/volt Samsung Galaxy Ace 3 vagy 4 telefonja, az elmondaná nekem, hogy neki mennyire vált be? A rossz tapasztalatok is érdekelnek.

Figyelt kérdés

2015. jún. 13. 18:45
 1/3 kérdező.. ***** válasza:
Nekem egy első generációs ace-m volt,de a valaha volt legrosszabb telefon ami létezik.Én ezek után biztos nem vennék több ace-t.
2015. jún. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem most van ACE 4. Szeretem, mert gyors, meg kényelmes. A gördülékenységét elég sok másik telefon megirigyelhetné. Kamera is elmegy, meg úgy minden. Teljesen meg voltam vele elégedve egészen mostanáig. Elkezdett iszonyat mértékben merülni, és nem tudok rájönni, hogy miért (lehet csak vírus). Ezen kívül az első frissítés után a RAM-mal nem bánik épp kesztyűs kézzel.

De szerethető telefon, mert nem fagy le, nem laggol, nem akad. Netezésre tökély. Játékra viszont nem jó.

2015. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. jún. 14. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!