Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy menthetem el az alkalmazá...

Hogy menthetem el az alkalmazások adatát?

Figyelt kérdés

A telefonom nagyon lassú lett és nézelődtem mit lehet tenni de nem találtam semmit használhatót. Arra jutottam hogy kéne egy factory reset neki hátha jobb lesz, de nem szeretném hogy minden elvesszen. Hogy lehet elmenteni egy alkalmazás adatait?

Android 4.4.2 kitkat ről van szó és most a zombie tsunami adatait szeretném elmenteni hogy ne kelljen újra kezdeni az egészet. Meg lehet oldani?

Ha már itt tartunk esetleg más módszerek hogy gyorsabb legyen a telefonom? (LG L40) tudom az 512Mb meg az össz. elérhető kb 1Gb nem sok. De már kb 280Mb nél nem tudok frissíteni e letölteni mert nincs hely.


2015. jún. 14. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Titanium backup-al tudod lementeni.

De ehhez root kell.


Esetleg megkeresed az sdcard/android/data mappában annak a játéknak a mappáját, de a mostani játékok már nem oda mentik, hogy ne lehessen lementeni meg könnyen modolni.


Mindenesetre titanium backup tuti lementi, csak rootold. Google-n keress leírást.

2015. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi de már próbáltam az előző telefonomon a rootolást de nem találtam megfelelő programot és szerintem erre se találnék. Más megoldás nincs?
2015. jún. 14. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!