Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet hogy 2 teljesen...

Hogy lehet hogy 2 teljesen egyforma G2 maskepp mukodik?

Figyelt kérdés

Volt egy G2-m amit tavaly nyaron kaptam.. az tokeletesen mukodott soha nem volt ra panasz.

Most van egy tok ugyanolyan G2-m, de ez valamiert megall gondolkodni es nem szereti a fb messengert... ez megis hogy lehet?!

32gigas mindketto... ugyan az az android rendszer (kitkat).. nagyon idegesito :(


-azert nem az elso g2-m van, mert rajtam kivulallo ok(ok) miatt sajnos nem tudom hasznalni...de ebbe most nem szeretnek belemenni!


2015. jún. 15. 21:50
 1/5 A kérdező kommentje:

Fb messenger: ha csinalok valamit (mondjuk chrome-on bongeszek) es chatfejen keresztul kuldok kepet, akkor fogja magat es bezarja a messengert, szoval nyithatom meg ujra es a kepet megcsak el sem kuldi -.- a masik: ha az osszes kep kozul szeretnek kuldeni, akkor nehanyat nem tolt be (hiba a fajl betoltesekor) de ha megnyitom, akkor latom.


Mit kene csinalni vele? Ez nem normalis es borzasztoan idegesito

2015. jún. 15. 21:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Változnak az alkalmazások, illetve lehet, hogy mégis eltérő a rendszer (több KitKat is megjelenhetett G2-re).
2015. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor sem ertem.. ha igy is van, akkor ezen ujabb rendszernek kene lennie... nem?:s
2015. jún. 15. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Az Androidos telefonok többségén szabadon lehet váltogatni az egyes verziók között. Meg lehet, hogy az után jött ki frissítés, hogy az előző G2-d eladtad.
2015. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hat mar jon ra a lollypop... de akkor sem kellene ennyit gondolkodnia a billentyuzeten (is) a telefonnak :s... 1 honapja van nalam ez es soha nem volt leejtve, zsir ujan lett veve. Ne csinalja mar ezt :@ (~880 oraja lett uzembe helyezve)


(A masik augusztustol aprilisig boldogitott es nem csinalt hulyesegeket. )

2015. jún. 16. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!