Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hangszóró egyik fele szól,...

Hangszóró egyik fele szól, Sony Xperia Z1 Compact, ez normális?

Figyelt kérdés
Tehát csak a bal szélénél jön ki a hang, attól jobbra egyáltalán nem, és gondolom ott is kéne vagy nem? Segítségetek előre is köszönöm.

2015. jún. 15. 22:07
 1/3 gelazso válasza:
ha mono a felvétel. egyébként hiba!
2015. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MarokitySzabolcs válasza:
Nekem is ugyanez van. Bal oldalt ha befogom elhalkul, ha a jobb oldalt akkor nem. Az a baj hogy én nemtudom visszavinni mert én használtan vettem:D Amúgy ez engem nem zavar a zenehallgatásba, ugyanúgy szól, nemtudom te hogy vagy vele. Nem szoktam "befogni a hangszórót" zenehallgatás közben:DDD
2015. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
MarokitySzabolcs, beszéltem a Sony munkatársával, és azt mondta, hogy ez gyárilag így van, ne parázzak. :D
2015. júl. 17. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!