Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefon maga működik, csak...

Szabó Attila 7 kérdése:

A telefon maga működik, csak a kijelzője nem . Mi a teendő?

Figyelt kérdés
3 hónapja vettem egy sony xperia z3 compact telefont , és elöször probáltam ki víz alatt ... Természetesen beázott , pedig figyeltem arra hogy a rekeszek belegyenek csukva . amint elmosódott a képernyő kikapcsoltam a telefont és nem kapcsoltam be 4-5 napig . Mikor bekapcsoltam minden ugymond működött vagyis jelezte a kis LED a messenger üziket stb de a kijelző nem működik (nemtudom kikapcsolni :D ) mi a teendő ? vagy ez már mindenkép szervizelni kell ?

2015. jún. 15. 22:24
 1/5 anonim válasza:
szer viz
2015. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha használni akarod, akkor szerviz és kijelzőcsere (ki kell fizetned), ha a víz másban nem tett kárt. Ha nem akarod használni csak az adatokat leszedni róla, akkor sikerülthet a MyPhoneExplorer alkalmazással, ezzel még irányítani is tudod a telefont. Nem olyan gyors mint közvetlenül a kijelző nyomkodása, de még kijelző nélküli telefont is képes voltam vele irányítani.
2015. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen szeretném használni ... Körülbelül mennyibe kerül egy ilyen javítás ??
2015. jún. 15. 22:38
 4/5 anonim válasza:
van rá garancia ?? ha van akkor vidd vissza .
2015. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keresőből kimásoltam néhány találatot:

"Sony Xperia Z3 Compact kijelző csere. 65.000"

"Xperia Z3 Compact D5803 Lcd és Érintőpanel csere 49.999-ft"

2015. jún. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!