Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s5-nél miért...

Samsung galaxy s5-nél miért van az, hogy a kijelző gombok lefagynak, vagy az egész telefon a képernyő is?

Figyelt kérdés
Ez normális, másnál is előfordult már ilyen? nagyon szeretem a telefont, és eddig nem jelentkeztek vele problémák...néha viszont, amikor használom lefagynak a kijelzőn levő gombok, valamikor a képernyő is...Ha lezárom majd feloldom akkor működik...:D

2015. jún. 16. 14:15
 1/1 anonim válasza:
Ezt néha én is tapasztalom, nem tudom mitől lehet, de úgy vettem észre, hogy ha túlhevül akkor gyakoribb a dolog... Még jó, hogy "simán fel lehet kelteni" belőle, ezért csak kicsit bosszantó, de nem probléma. Én már megszoktam, más baja nincs. (Néha belassul, ha felforrt, de ez megbocsájtható : D)
2016. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!