Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek van jövője a...

Szerintetek van jövője a Google Project Ara-nak?

Figyelt kérdés

Ez egy moduláris telefon lesz,vagy nem tudom hogy külföldön piacra dobták-e már,de szerintetek ez felvlthatja a mostani telefonokat és a jövőben már ilyenekkel fog mindenki rohangálni vagy kb fél évig lesz felfújva és el lesz felejtve?


[link]


2015. jún. 16. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sem lesz nagyobb durranás, mint a Google Glass, de majd meglátjuk.
2015. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jól összerakják, csak árazás kérdése lesz szerintem. Ha reális összeget kérnek érte, akkor biztos nagy dobás lesz. De ha elkövetik azt a hibát, hogy elszállnak az ár-érték aránnyal, akkor nyilván bukás.

Az alapötlet nagyon jó, én például sose találok olyan telefont, ami minden szempontból jó lenne és nem lenne benne számomra felesleges flanc vagy ne kéne kompromisszumos megoldást választanom.

Persze az is túlzás, hogy mindenki ilyennel fog rohangálni, mert úgyse felel meg mindenkinek.

2015. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. nem felel meg mindenkinek hogy mindenki olyan telefont rak össze amit akar?
2015. jún. 16. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!