Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 túlmelegedés (akár...

LG G2 túlmelegedés (akár 55-58 fok fölé is) normális?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nem melegszik, de ha például sok fotót csinálok egyszerre (könyvből lapokat fotózni), akkor nagyon fel tud melegedni.

Weboldalak olvasásakor is ha többfélét nyitok meg.

Megértem a telefontúlterheléses dolgot, de ennek a telefonnak elvileg elég strapabíró az "agya", és furcsa nekem hogy ilyen egyszerű dolgoktól ilyen gyorsan felmelegszik.


A másik, hogy mikor kijelzi hogy sok alkalmazás fut egyszerre, akkor olyanokat is látok, amit nem én indítottam, tehát magától megy (rendszeresen) gondolom a háttérben. Ha viszont a beállításainál le akarom állítani, akkor mindig kiír valami olyasmit hogy a telefon egyes funkciói lehet hogy nem fognak rendesen működni. Nem tudom hogy ez csak egy általános üzenet vagy tényleg problémát okozhat egy-egy kényszerített kikapcsolás.

De pl az oldalra csúsztatási funkció (eltüntetni szem elől futó programot egy mozdulattal és ugyanígy visszahívni) ki van kapcsolva, mégis futó folyamatként mutatja.



2015. jún. 16. 20:27
1 2
 1/12 kérdező.. ***** válasza:
Normális, ha terheled.80 foknál már kezdhetsz aggódni.Na meg meleg is van ilyenkor nyáron könnyebben melegszenek.
2015. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem a procija melegszik fel ennyire hanem a kijelzoje... Mivel egy telefonnak a cpuja kb max akkora mint egy normalis huvelyk uj koromnyi. Kb. A kepernyo viszont nagyon fel tudja melegiteni meg az akksi akar
2015. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A cleanmaster mutatja hogy hány fokon van de én is érzem. Nem csak a kijelző hanem a hátulja is.

A telefon felső része elsősorban. Elöl és hátul is ahol a gombok és a kamera van körülbelül. Érintésre tűzforró is tud lenni, olyankor van 49-58 fok között.

2015. jún. 16. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:
a processzor melegszik. az új snapi 810-zel is ez a baj..
2015. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kérdező.. ***** válasza:

G2-ben nincs snapi 810:D

Kijelző is melegszik,de inkább a proci miatt szokott.Legalábbis nálam,csak a proci környékén melegszik a teló elől,hátul.

2015. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De emiatt kell aggódni? Vagy ez normális tulajdonság amivel nem lehet mit kezdeni?


Igazából ha cleanmasterben rányomok a hűtésre, akkor pár perccel később már vissza is hűl, kb ugyanolyan gyorsan mint ahogy felmeleszik (kénytelen vagyok rányomni, mert kézben tartani már túl forró, szóval nem halogatom a dolgot).

2015. jún. 16. 23:23
 7/12 anonim ***** válasza:

nem nem nem :D a g4-ben van 810...a g2-ben 800-as van.

egyébként ezzel sok mindent nem tudsz kezdeni..talán egy frissítés majd megoldja a gondot.

egyébként a clean masternek nincs sok értelme. csak feleslegesen fut.

2015. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7/7-el egyben egyet értek vele: egyébként a clean masternek nincs sok értelme. csak feleslegesen fut.

Nem egyébként semmi baja nagyon nem lehetne bár furcsa. Mert nekem Galaxy Mega 6.3 akkor melegszik fel elég forróra ha már sokat ment a képernyő.

2015. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kérdező.. ***** válasza:
A clean master-t töröld le.Semmi értelme.
2015. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És akkor hol kapcsolom be a lehűtési folyamatot? Elég, ha csak simán leállítom a programokat a feladatvezérlőben?
2015. jún. 17. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!