Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a belső telefon...

Hogyan lehet a belső telefon memóriát letölteni számítógépre?

Figyelt kérdés
A telefonom elég régi, ezért tönkrement.(Sony xperia mini pro-m van).Mivel billentyűzettel rendelkezik,mikor csúsztatom fut benne egy "kábel" ami a képernyőért felel.Ez megtört és így csak a gombokat érzékeli de a képernyőt egyáltalán nem.Le van zárva és nem tudok vele mit kezdeni. Play áruházról töltöttem le alkalmazásokat még régebben és volt olyan, amit nem engedett sd kártyára rakni, így a belső memóriára kellett helyeznem,azokba az alkalmazásokba írtam, kapcsolatot tartottam így nem akarom hogy elvesszenek,ezért kérem a segítségeteket.A válaszokat előre is köszönöm.

2015. jún. 18. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha elviszed szervizbe, ott minden törlődik róla! keress fel egy hozzá értőt mert egy kontakthibát meg lahat csinálni anélkül hogy törölnénk a belső memóriáját. Sajnos nincs jöbb ötletem. rendelni kell hozzá alkatrészt vagy csak meg kell igazitani. nem tudom nem láttam ezt tapasztalatból mondom
2015. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

De ha van pénzed, mobil szolgáltatóknál már lehet ennél jobb SONY telefonokat kapni, mondjuk egy SONY Xperia E4-et, ami 33ezer forint.

5Mpixeles hátlapi, 2Mpixeles előlapi "Selfie" kamerával, 4 magos, 1,3GHz-es processzorral, 4x digitális ZOOM, 5" IPS érintőpanellel, beépített akksi, Sony 3D Surround Sound hangtechnológiával (VPT) és sorolhatnám.

Nekem 5 hete van ez a telefonom, de egész jól bírja, akár 3 napig is bírja az akksi.

2015. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot!Igen, tudom most veszek majd egy sony xperia z ultrát,csak ugye kellenének rá a régi alkalmazásaim amit leírtam.
2015. jún. 18. 18:37
 4/7 anonim válasza:

Google Play-en szinte mindent megtalálsz, amire szükséged van.

Ne feledd, ha tiszta szoftvert/alkalmazást akarsz letölteni, azt CSAK GOOGLE PLAY-ről szedd le, így igen pici eséllyel fogsz az applikációval együtt vírust pakolni a telódra.

Az Xperia Z a legjobb választás!

Az is nagyon jó okostelefon.

2015. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A többi alkalmazást le is tudnám tölteni onnan, ez igaz de van egy alkalmazásom a Color note, oda jegyzetelni szoktam és ha azt újra letöltöm üres lesz, és a régebbi jegyzeteim is kellenének.És sajnos pont ez az egy alkalmazásom van a belső memóriában.Egyébként szerintem is nagyon jó telefon a z ultra,az az egy hibája hogy nincsen vaku rajta
2015. jún. 18. 19:02
 6/7 anonim válasza:

Pedig egy felső kategóriás telefonhoz illene vakut beépíteni a japán gyártónak...

De ez legyen a legnagyobb baj, hogy nincs vaku! :)

2015. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is csodálkoztam rajta, először nem értettem de szerintem ez a vízállóság miatt van vagy nem is tudom, de pontosan.Remélem ezzel a telefonnal nem lesznek nagyobb bajok.
2015. jún. 23. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!