Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok 1,5 hónapos...

Hogyan tudok 1,5 hónapos Samsung Galaxy A3-as telefonomra új ROM-ot tenni, vagy újratelepíteni a régit?

Figyelt kérdés
Szerintem vírust kaphatott..
2015. jún. 18. 19:53
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:
Nincs nagyonandroidos vírus, főleg ha nem telepítgetsz kártyáról dolgokat. Ha csak újratelepíteni akarod,akkor csinálj egy hard resetet. Ha új ROM kell, akkor kell rootolni, (talán bootloadert nyitni, nem tudom) és utána recoveryt flashelni és azzal telepíteni a romot. Nyilván az első egyszerűbb.
2015. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző is mondta, elég a hard (vagy factory) reset. Ha jól sejtem, a telefonod nincs root-olva, ezért a vírus nem tud kárt tenni a rendszeredben. Emellett szerintem ebben a telefonban már van KNOX, tehát a ROM cserét semmiképpen sem úszhatnád meg garanciavesztés nélkül.
2015. jún. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!