Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom feloldani az...

Hogyan tudom feloldani az iPhone 5-ömet?

Figyelt kérdés
Elvesztettem az iPhone 5-ösömet de egy kedves barátom megtalálta és visszaadta...csak úgy hogy azt írja ki az iPhone hogy az iPhone letiltva és nem enged restorolni sem folyton errort ír.Pedig ugyanazon a laptopon probalom amin mindig is szoktam és ugyanabba az iCloudba is be vagyok jelentkezve a telefonon is és a laptopon is.pls help.. :/ iOS 7.0.2 van rajta
2015. jún. 18. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bejelentkeztel ugyanabba az iCloudba www.icloud.com oldalon amivel a telefonra vagy belépve, és leválasztod a fiókról.

De persze csak úgy magátol nem írja ki, hogy letiltva, csak ha az eredeti tulaj nem tiltotta le, avagy túl sokszor próbálták feloldani, de akkor még iTunes-al rögtön fel lehet oldani...

Érdemes Előbb utánanézni hogyan működnek az Apple termékek mielőtt kitalálod a story-t ;)

2015. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bp1985 ***** válasza:
100%
Nem véletlenül írja ki... A tulajdonosa fel tudja oldani bármikor...
2015. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!