Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Belementem ma a medencébe és...

Slaven00 kérdése:

Belementem ma a medencébe és a telefonom (SAMSUNG GALAXY S IV mini GT-19195) benne volt a fürdőnadrágom zsebében, kb.10 perc után vettem észre. Már szétszedtem a telefont és hagytam száradni, de semmi. Van még remény az életre? Ez itt a kérdés!

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb semmi
2015. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akku nélkül tedd bele rizsbe/fűrészporba minimum egy hétig. És nem kapcsolgasd (mint tetted azt, mert csak árt neki...). Nem sok esély van ugyan rá, de ha kiveszed és bekapcsol akkor szerencséd van.
2015. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát feltételezem be volt kapcsolva a telefon, szóval teljesen esélytelen. Ha ki volt kapcsolva és azóta se próbáltad bekapcsolni, akkor se sokkal jobb a helyzet reálisan, de talán valami nagyon minimális esély lehet. De lélekben vegyél érzékeny búcsút és nézz ki egy új telefont...
2015. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!