Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem engedi telepíteni...

BURESZ_13 kérdése:

Miért nem engedi telepíteni az alkalmazást a telefon?

Figyelt kérdés
A telefonom teljesen üres, memória kártya szabad tárhelye 2 GB, belső szabad tárhely 150 MB, és nem enged egy 40 MB alkalmazást telepíteni, azt írja, hogy hiba, nincs elég hely az eszközön. Ezelőtt más használta az eszközt, és neki rajta volt csomó dolog, aztán csináltunk egy gyári visszaállítást és most nem jó. Miért van ez?

2015. jún. 19. 20:41
 1/1 anonim válasza:

Nekem is ez van a telefonomon

Van még 100MB-om és nem enged letölteni egy 10MB-os alkalmazást. Arra gondoltam volna hogy túl sok sok minden van rátöltve. Szerintem fordulj a kérdéseddel szakemberhez ő majd biztosan tud majd segíteni:) Vagy vegyél egy új telefont. Én veszek egyet :)

2015. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!