Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s advance...

Samsung galaxy s advance telefonról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
samsung galaxy s advance telefonról mi a véleményetek?
2015. jún. 19. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
az h egy f0s :D ilyenem volt de mar a megjelenese utan fel evvel is az agyamra ment... hat samsung... mit varjon az ember...meg hardveresen szoftveresen egyarant gyenge mar, kb semmire se jo csak arra h felidegelje az embert :D
2015. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kérdező.. ***** válasza:
59%
Hulladék rémálom.
2015. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem tetszik szép teló super amoled gyönyörű kijelzője van én camerázni szoktam vele de szép képeket csinál nagyon!
2015. jún. 19. 22:10
 4/6 kérdező.. ***** válasza:
Majd ha lefagy akkor nem lesz szép.
2015. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kilroy ***** válasza:

Nekem semmi bajom nincs vele, pedig én használom rendesen.

Játszok (nfsmw, mc3, mc4, mc5, asphalt7,8 etc.), netezem, fényképezem, csomó app van rajta és megy. Nem mondom, hogy nem laggol néha, mikor túlterhelem (amit egy reset megold), de simán megy rajta minden.

Azt is hozzáteszem, hogy főzött rom van rajta (cm11), és az is kitakarítva. Tökéletes számomra.

2015. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
erdekes valahogy nekem cm11-el sem volt ennyire rozsas hiaba kivolt takaritva :)
2015. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!