Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows vagy Android rendszerr...

Windows vagy Android rendszerrel rendelkező telefonok a stabilabbak, gyorsabbak, ha újonnan, függetlent akarok venni a 40-50 ezer forintos kategóriában? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Eddig egy okostelefonom volt: Samsung Duos, androidos.

De irtó lassú volt, folyton fagyott...és a netet sem tudtam rajta használni még e-mail olvasásra se.


Most gondolkozom, hogy Windows telefont veszek.

De sokan azt kifogásolják, hogy az nem annyira testre szabható, illetve sokkal kevesem rá az ingyenesen letölthető alkalmazás.


2015. jún. 20. 12:20
 1/9 kérdező.. ***** válasza:
Lumia 640/Moto E 2015 ennyiért a legjobbak.
2015. jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lumia 640 nagyon joo a wpvel egyutt, ne halgass a haterekre :D szenvedjenek csak a szarszungokkal meg lg-kel.... szerintem probald ki, mert nem fogsz csalodni :D de ha droid kell akk mindenkepp moto e :D a tobbi szutyok barki barmit mond
2015. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Magam is a Windows rendszer felé hajlok.


A Lumia 535 mennyivel tud kevesebbet? Azt látom, hogy régebbi és olcsóbb, mint a Lumia 640. Nem feltétlenül akarok 50E-t kiadni, az a legfelső határ volna.

2015. jún. 20. 13:18
 4/9 anonim ***** válasza:
535-om van.. viszont ha tehetnem akkor 640re valtanek mert sokkal szebb a kijelzoje,tud hdban felvenni videot, erosebb a proci es asszem van benne glance is
2015. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor érdemesebb annyival többet rászánni és Lumia 640-t megvenni? (Mert ugye nekem mindenképp kell készülék, a réginek annyi.)
2015. jún. 20. 13:54
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem mindenkepp
2015. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Melyik WebShopban érdemes megrendelni készüléket?
2015. jún. 20. 14:25
 8/9 anonim ***** válasza:
extreme digital
2015. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lumia 640 a Mobilkereskedésből.
2015. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!