Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges e hogy a telefon a...

Lehetséges e hogy a telefon a játékokat egyből SD kártyára rakja?

Figyelt kérdés
Telefonom Lenovo A328 belső memóriája 4 gb de abból levesz sok helyet a rendszer és az alap alkalmazások így marad csekély 400 mb amire meg ha egy nagyobb játékot akarok tenni nem engedi mert nincs elég tárhely.A beállításokban be állitotam hogy alapértelmezetten SD kártyára telepítsen.De semmi.Áthelyezni az appot nem engedi még az apptoSD alkalmazással se mert nincs ott lent semmi.Rootoltatni nem szeretném mert garancia vesztéssel járhat.

2015. jún. 20. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Root nélkül nem fog menni, nem maga a játék foglal amúgy sokat hanem a data/obb-je.

(Pl GTA SA-nál maga a játék asszem 30mb, az obb-je meg 2gb)


Ha nem akarod rootolni akkor tovább nem fejtem ki mert fölösleges.

2015. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi és azt a sok szar alapdolgot nem tudom letörölni? és ha azt megteszem járhat garancia vesztéssel?
2015. jún. 20. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Kilehet törölni a rendszerappokat, csak ahhoz is root kell.
2015. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na basszus :/
2015. jún. 21. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!