Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan érdemes okostelefont...

Hogyan érdemes okostelefont venni? Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Összegyűjtitek rá az összeget majd egy év múlva eladjátok a telefont és még rászántok egy összeget,amiből új telót vesztek?

Vagy vesztek egy telefont és azt használjátok évekig?



2015. jún. 21. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
én használom amedig el nem romlik vagy ha lesz rá pénzem akkor lecserélem és másikat meg vagy elteszem rosszabb időkre vagy családban más valaki használja férjem ,vagy gyerek.
2015. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kérdező.. ***** válasza:
Összegyűjtöm rá a pénzt,majd megveszem.Aztán 1-2 év múlva ha ér valamit még eladom és hozzápótolok és abból veszek egy újat.100k-nál többet nem költök telóra.
2015. jún. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ezen meditálsz, akkor már régrn rossz...

Ugyanis az ember gyereke úgy vesz telefont, hogy megnézi, mennyibe fáj a legkorszerűbb, legszebb, neki nagyontetsző telefon...aztán belenéz a kasszába, ha van rá megveszi..és nem gondolkodik rajta, mikor adja el, mennyiért...


Az összes régebbi telóm a fiókban van, és néha beizzítom némelyiket...jó látni, minek örültem tíz-tizenöt évvel ezelőtt..és megrémülök, hogy jééé...ezekkel lehetett telefonálni? ilyen rohamléptekkel halad az elektronika.

úgyhogy tavaj vettem egy LG G2-t, a nejemnek egy Sony Z1-et, aztán tart ameddig tart. nem adjuk el a régit.


Hogy megéri-e? Sosem filózunk ezen, mert semmi nem éri meg..

Örömmel használjuk, oszt jónapot. Ha letérdel valamelyik, akkor nem javíttajuk, mert ezeket csak drágán lehet. Nos helyette jöhet a legújabb.


....Mert ilyen lett a világ.

2015. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!