Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Microsoft (Nokia) Lumia 532...

A Microsoft (Nokia) Lumia 532 Partikum - Net csomagban komolyan csak 19989 Ft-ba kerül a Telenornál?

Figyelt kérdés

Nekem ez olyan hihetetlen, tök olcsónak tűnik. Vagy csak félreértettem valamit? [link]

És akinek esetleg ilyenje van, annak, h tetszik?



2015. jún. 21. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Mashol is ilyen olcso (25e korul), a telenornal azert meg olcsobb, mert simlockos (csak Telenor kartyaval mukodik) es egyuttal eladtak neked a Praktikum Net csomagot is.


Ez a legolcsobb Lumia, sokat azert ne varj tole...

2015. jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2015. jún. 21. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne várjon sokat tőle?! Ha azt vesszük, hogy 20 ezer forintért milyen funkcionalitással bír (főleg a hasonló árú Androidos csodákkal összevetve), szinte ajándék!
2015. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ennyi, a dual simes, független verziója 30ezer:

[link]

[link]

Valószínü, hogy máshol olcsóbban megkapod, én már nem vennék kártyafüggő mobilt

2015. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 535-öm van.... az 532 nem sokkal rosszabb... tényleg ennyi pénzért ajándék :D legjobb telefon ebben az árkategóriában
2015. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!