Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S vagy One Plus One?...

Iphone 5S vagy One Plus One? Illetve megéri Ebay-ről telefont rendelni?

Figyelt kérdés

A One Plus One méretébe és belsőjébe szerettem bele nagyon, viszont ami hatalmas mínusz pont, ezáltal nagy pluspont az Iphone-nak, hogy arra nincsenek hátlapok, maximum egyszínűek. Iphone-ra meg amit csak el tudok képzelni, mindenféle hátlap létezik. Oké, van akinek ez nem számít, de nekem elképesztően sokat számít. Az IOS-hez nem értek, soha nem volt még Iphone-om, van annyira jó, mint a másik telefon procija, meg egyebei? Az alapdolgokon túl netezésre, filmnézésre és játékra használnám (FIFA, Sims, Kim K. Hollywood szintű játékokra). Utálom a kisképernyős telefonokat, többek között ezért is tetszett meg nagyon a kínai, és ezért nem rajongtam túlzottan az Iphone-okért eddig. Viszont a hátlapok... Szerintetek melyiket válasszam?


Illetve. A One Plus One-t nem is nagyon lehet máshonnan beszerezni, a Iphone-t meg csak kétszer annyiért. Megéri eBay-ről telefont rendelni? Rengeteg dolgot szoktam onnan rendelni, de azok ruhák meg ilyenek... félek, hogy valami baj lenne a telefonnal. Nem valami hamisítványt küldenek? Illetve nincs rá garancia, vagy ha van is, az is kínában...



2015. jún. 21. 11:46
1 2 3
 1/26 kérdező.. ***** válasza:

OnePlusOne egyértelműen.Nem kell ebay-ről rendelni.Hivatalos oldaláról is tudsz 80k-rt:

[link]


OnePlusOne-ra is van mindenféle hátlap,meg tok.Ebay-n meg ilyen külföldi amerikai oldalakon rengeteget.Csak azért venni egy olyan telefont amit nem szívesen használnál a kis kijelzője miatt szerintem nagy hülyeség venni.OnePlusOne-ra mindenféle fa hátlaptól kezdve van minden.

2015. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

én nem rendelnék nagyobb értéket ebay-ről, pont a gari miatt. ha mégis ezt tenném, inkább közelebbről, EU-n belülről, hiszen azon kívül még lehet vámra is számítani.


igazából mind2 telefon elég jó, nekem 5S-em van, használtan 100e-ért vettem, független 32 gigás, és nincs vele semmi gond. én azt is előnyben részesítem, hogy mi lesz 2 év múlva, ha le szeretném cserélni.

akkor az iPhone-t 1 hét alatt eladom nagyon minimális, maximum 10-15ezer Ft veszteséggel, míg lehet, hogy a 1p1-et már el sem tudnád adni, és ugye átlag embernek nem mind1, hogy 10-20ezret kell hozzápótolni az utódhoz, vagy mondjuk 70-80ezret.

mert egyébként felhasználói élményben mindkettő hozza ugyanazt a szintet.

2015. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


#1: Néztem ott is, de az oldalukon azt írja, "Sold out".

Nem igaz, nincsenek rá hátlapok. Mindig az Ebay az első hely, ahol bármit keresek. Hiszen "Ami Ebay-en nincs fönt, az nem létezik". Egyszínűeket meg fát láttam csak. De ezek nagyon unalmasak. Nekem Neymaros meg Barcás kell. Iphone-ra csak Neymarosból ezer féle van.


#2: Én nem merek használtan telefont venni. :/

2015. jún. 21. 12:01
 4/26 kérdező.. ***** válasza:
Azért a oneplusone sem veszit az értékéből nagyon,pont azért mert a oneplus is évi 1 telefont gyárt.
2015. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 kérdező.. ***** válasza:
59%
Pedig filmezésre és játékra jobb a nagyobb kijelző,nem pedig azon a 4"-en szenvedni.
2015. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

viszont nincs mögötte akkora marketing itthon, azt meg ugye tudjuk, hogy a legtöbb embert úgy tudod meggyőzni, ha az orra elé tolod. :D

tudnád mennyit szenvedtem, mire a lumiámat sikerült eladni, pedig az is egy nagyon jó telefon volt, csak hát a legtöbb ember nem mozog olyan nagyon a mobilos világban, csak hallomásból tudja, hogy a wp egy vállalhatatlan hulladék, és így elkerülik.

1p1-ról is biztos sokaknak annyi a véleménye, hogy ez valami kínai noname teló, és max ha hozzávágnák, akkor kellene.

2015. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 kérdező.. ***** válasza:
Akik értenek hozzá azok megveszik az opo-t.Mert akik értenek hozzá azok vagy opo-t vesznek vagy nexust.
2015. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Amúgy csak most néztem eBay-en Iphone-t úgy, hogy beállítottam, hogy új, 64GB-s kell, és hát... vágom, hogy Apple, meg jó, de elég drága.

Aztán eszembe jutott, hogy amúgy nem csak ez a két telefon létezik, így lyukadtam ki újra (régebben szintén szerelmes voltam belé, csak aztán elfelejtettem) a Nexus 5-nél, aminek eBay-en lement az ára. Szép, egész nagy, és vannak hozzá hátlapok. Ja, és LG.

Lumia nekem sem kellene, szintén a Windows miatt. Próbáltam már, nem tetszik, ráadásul szerintem csúnya is. Meg a Nokia annyira nem is nagy kedvencem.

2015. jún. 21. 12:17
 9/26 kérdező.. ***** válasza:

Na a nexus 5 nagyon jó választás.Nekem is olyan van.Gyors,röccenésmentes,stabil.Visz mindent.

Bár itthon is lehet még kapni normálisabb helyen 32GB-osat 100k-ért vagy használtan.

2015. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Minek ragaszkodsz az ebayhez amikor itthon is meg tudod venni garanciával?

[link]

2015. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!