Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobillal fizetés, hogyan?

Mobillal fizetés, hogyan?

Figyelt kérdés
A steamen és a play áruházban van nagyon sok,nagyon jó játék,amiket csak hitelkártyával vagy bankkártyával lehet megvenni,de mivel nekem egyik sincs meg,ezért az lenne a kérdésem hogy nem feltöltőkártyás mobillal(Tmobil,ha esetleg számít)lehet-e ilyen fizetős játékokat venni?Már csináltam hasonlót,péltául a galaxy apps-ben valamelyik játékot meg lehet venni mobillal,sms küldéssel,de valamiért nem az összes játékot.valami hasonlóra gondoltam,hogy a mobilszámlámat terhelve lehetne-e játékokat venni valahol vagy van-e egy olyan oldal ahova mobillal lehet pénzt küldeni,és arról venni játékokat?

2015. jún. 22. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Steam-en ilyen opció sajnos nincs
2015. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
T mobilos okos készülék alkalmas rá.Nfc kártyás és előfizetésesnek kell lenni.A kártyát ingyen cserélik t-mobilnál,ami tartalmazza az nfc chipet.Majd le kell tölteni a play áruházból az NFC alkalmazást.Engedélyezni kell a telódon a Bankot(OTP)szám stb megadása.Majd ha fizetsz ,a képernyőt csak ki kell nyitni és tudod használni.
2015. jún. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocs félreértettem.A play áruházban kell ,megadni a kártyaszámot,a kártya hátulján lévő 3as vagy 4számból állló kódot és az érvényességet.Biztonsági okokból állítsd be úgy ,hogy mindig kérje a jelszót.Nekem van a kártyámhoz egy web kártya is.Az elektronikus.Van rajta kb 4ezer ft.Annak adatait bátran meg merem adni,nem tudnak vele visszaélni.Elvileg a rendes kártyaszámmal sem tudnak visszaélni,de azért az ördög nem alszik.
2015. jún. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kiegészítés:amit megszeretnél venni az adott alkalmazásnál,ott van hogyan szeretnéd.Milyen kártya stb?Onnan lehet beállítani.A felhő sok mindent megjegyez.Nekem kártya csere miatt egy másik gmailt kellett regizni,mert az előzőnél a régi kártya adatai vannak,kitörölni nem lehet.
2015. jún. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!