Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok SMS-t küldteni,...

@Elomania.kerci kérdése:

Nem tudok SMS-t küldteni, vajon mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma a szolgáltatóm írt egy sms-t, hogy menjek be a legközelebbi üzletbe, s cseréljem le a sim kártyám ,mert az előfizetésemben van 4G, de a régi kártya nem kompatibilis vele.

A csere után nem tudtam több üzenetet küldeni, és nem értem, hogy miért van így,mert azelőtt még ment rendesen, <span class="ktg6us78hf8vdu7" style="cursor: pointer;"><u style="border-bottom: 1px solid;">illetve</u></span> az új kártyával is tudok internezetzni, illetve telefonálni, csak sms-t írni nem tudok.

Szerintetek a telefonnal van a baj? (Nexus 5). A beállítá<span class="ktg6us78hf8vdu7" style="cursor: pointer;"><u style="border-bottom: 1px solid;">sokn</u></span>ál nem találtam semmi furcsát.

A válaszotokat, előre is köszi!



2015. jún. 22. 15:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!