Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telom mar korabban...

Ha a telom mar korabban hasznalt wifire automatikusan csatlakozik akkor egybol elerheto leszek viberen?

Figyelt kérdés
Lehet buta kerdes de nekem fontos tudnom. Meg ha pl.en nem viberen irkalok csak ugy nezelodok neten akkor is elerhetot jelez a viber?

2015. jún. 23. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha maga a program fut a háttérben akkor igen.
2015. jún. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Be lehet állítani h ne mutassa az állapotod másoknak, viszont akkor te sem látod hogy a többiek elérhetőek-e.
2015. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Tehát ezert fordul elo, hogy mikor a hugom hasznalja telom kozben irkal viberen a baratom, hogy elerheto vagyok. Ertem mar. Nem akarom en titkositani az allapotomat csak ezt akartam tudni, mert en meg mindig mondtam neki, hogy en nem is hasznaltam.Egyebkent teljesen hulye vagyok ezekhez a dolgokhoz.
2015. jún. 23. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!