Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz, hogy a kínai okostelefon...

Igaz, hogy a kínai okostelefonok Reklámokkal van tele? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ha neten van a mobil, a fél képernyőt reklám foglalja el. És a zene lejátszásnál megáll a zene, ellenőrzi, hogy meg van-e vásárolva.

Ezt olyantól hallottam, akinek kínai mobilja van.



2015. jún. 23. 02:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, ő telepített rá valamit, ami a reklámokat mutatja
2015. jún. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ferjemnek is kinai van, pont ugy mukodik mint a nem kinai. Nincsenek benne reklamok.
2015. jún. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
54%
ma már minden telefon kínai, annyi hogy a nagyobb gyártók adják hozzá a nevüket. Tehát legyártják kínába, majd pl a samsung adja hozzá a nevét
2015. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kínai van, és csak weboldalakon van reklám, netezésnél, de csak annyi reklám, mint más telefonon, vagy amennyit számítógépen is láttam, nem több. A netet sok cég használja reklámnak is.
2015. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!