Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek egy okostelefon...

Szerintetek egy okostelefon lehet elegáns?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor melyik?
2015. jún. 23. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Iphoneok szep tokban, vagy a Samsungok lehetnek elegansak. A szin fuggvenye is, egy feher vagy egy gold kiemelkedoen, de egy fekete is lehet elagans, csak szep tok kell hozza.

szerintem az ilyen Htc meg Huawei stb telefonok nem mutatnak elegansan, akarmilyen tokba is teszed. ( nem nezem le ezt a markat)

2015. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lumia 930 is kimondottan jol nez ki, meg persze az iphoneok
2015. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sonyival kapcsoltaban neked mi a véleményed?
2015. jún. 23. 17:31
 4/9 A kérdező kommentje:
*sonyval
2015. jún. 23. 17:32
 5/9 anonim ***** válasza:
BlackBerry Passport feketében, Samsung Galaxy Alpha feketében, LG G4 világosbarna bőr hátlappal, összes iPhone sötét kiadásban (5c kivételével az fehérben talán), (Nokia E72 feketében :D), Galaxy S6 fekete és kék, szóval azért bőven akad, ami szvsz elegánsnak mondható, ezek csak példák.
2015. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek megéri valamelyiket megvenni ?
2015. jún. 23. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:
G4-et esetleg,iphonet,lumia 930-at erdemes vagy a z3 sem rossz, bar nem a legjobb :D
2015. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vertu állítólag elegáns, hiszen luxustelefon, egyedi kézzel készített. De szerintem némelyik elég gagyin néz ki, meg nyilván nem ebben az árkategóriában érdeklődtél.

Az Iphone szerintem még mindig vezet ebben, bár egyre több márka ad ki elegánsnak mondható telefont. Szerintem (számomra) a kicsit szögletesebb és mindenképpen letisztult forma sugározza az eleganciát. És bőr tok, vagy fa hátlap/tok.

2015. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Z2 az nagyon elegáns. Ha érdekel milyen, írj rám. Egyébként egy HTC One széria is nevezhető elegánsnak, egy iPhone 5, 5s is. De egy Samsung S széria, iPhone 6 már semmiképpen sem nevezhető elegánsnak. Az elegáns inkább a szögletes formavilágra igaz.
2015. jún. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!