Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 4 sokban eltér a Nexus...

Nexus 4 sokban eltér a Nexus 5-től?

Figyelt kérdés
Látom, hogy a processzorja gyengébb, viszont a RAM-ja ugyan úgy 2000 MB. Nem tudom, hogy kapja-e a frissítéseket a Nexus 4. Ezért kérdezem, hogy miben különbözik a két telefon lényegében?
2015. jún. 24. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínű a 6 tovább kap frissítéseket, a kijelzője nagyobb, a kamerája állítólag jobb (telefonnál nem tudom értelmezni).

Nekem 4 van, nincs igényem a cserére

2015. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Véletlenül írtál 6ost, vagy tényleg a 6osra gondoltál? Az 5öst kérdeztem :) De köszi a választ! :)
2015. jún. 24. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább várd meg az idei Nexusokat.
2015. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint a 6ost? Így is a 4esen gondolkozok, az áruk miatt. Azért is kérdezem, hogy sokat veszítenék-e, ha az 5ös helyett a 4est venném.
2015. jún. 24. 15:25
 5/6 kérdező.. ***** válasza:
Hát azért sokkal jobb az 5.Na meg a 4 már nem hiszem hogy lesz frissítve.
2015. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1 vagyok. 5-re gondoltam.


Nagyon gondold meg. a 4 mellet szól az ára, a 6 mellett az, hogy tovább kap frissítést, korszerűbb.

Én megvárnám a következő generációt, akkor a mostaniak ára várhatóan zuhan egyet. Esetleg, ha van kapcsolatod, érdemes az USA-ból rendelni

2015. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!