Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S - főleg játékra?

Iphone 5S - főleg játékra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A már 7-8 éve tartó kapcsolatomat szeretném megszüntetni a Samsunggal, 4 telefonom volt ebből a márkából, konkrétan mindegyikkel úgy voltam, hogy már 1 év után alig vártam hogy végre 1 év múlva válthassak. Jelenleg egy Samsung Galaxy S Advance-el rendelkezek, de az összegyűjtött pénzemből egy Iphone 5S-t szeretnék venni.


Iphone 5S-t szeretnék venni, főleg játékra szeretném használni, illetve közösségi oldalak használatára.

Kér(d)éseim azok lennének, hogy:

- Esetleg le tudnátok-e írni, melyik internetes boltból éri meg leginkább megvásárolni (árat és a bolt megbízhatóságát is figyelembe véve), mert láttam 135-180 ezer forintért, [link] itt például csak 135.000


- És még azt, hogy ebben az árkategóriában, tehát max. 150 ezer forintért, tudtok-e esetleg valami olyan telefont amit jobban megérné megvenni mint ezt?-(indoklással)


A lényeg, hogy közösségi oldalakat kényelmesen, fagyás nélkül tudjam használni, illetve minden játékot (gondolok itt a legjobbakra, pl. fifa 15, wwe immortals, és hasonló nagyméretű, erős játékokra) akadozás és befagyás nélkül tudjon vinni?



2015. jún. 25. 19:33
 1/5 kérdező.. ***** válasza:
78%

GSM boltba ne vegyél semmit,nem hiába olcsó.Buherált,szürkeimportos áfa csalással behozott telefonokat árulnak amihez semmit nem érő garanciát adnak.

Mindig igyekezni kell gyártói garanciával venni telefont.Legolcsóbban iphone 5s gyártói garanciával ennyiért van:

[link]


Hasonló jó alternatíva lehet egy Lumia 930/Xiaomi Mi4/OnePlusOne/Nexus 6/Nexus 5.

2015. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kérdező.. ***** válasza:
55%

Egy jó tanács:

Várd meg az idei év nexusait.Sokkal jobbak lesznek mint az iphone 5s és 150k-nál nem lesz több szerintem.

2015. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
50%
Erre a felhasználásra szerintem bőven elég egy iPhone 5 is, de te tudod. Én többet az életbe nem vennék új telefont mert nagyon nem éri meg :) nézz körül a jófogáson 80-90ezerért vannak már 5s-ek sima 5 pedig 55-60körül érdemes venni. De annyit még hozzáfűznék hogy egyik telefon se nyújt valami jó játékélményt nekem elhiheted volt már 5s-em HTC One M8 és Galaxy S5-is. A one m8 nekem nagyon bejött amúgy van olyan jó mint az 5s..én egy féle éve adtam el 98ért (és 90ért vettem :D) minden játék szépen futott rajta nem voltak azon se akadások, de ha játszani szeretnél akkor vegyél egy konzolt vagy pc-t meg mellé egy olcsóbb telefont azokon meg mehet a facebook és egyéb közösségi oldalak :) remélem tudtam segíteni
2015. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem is az hogy telefonon akarok folyton játszani csak érted, mikor pl. utazok hosszabb távon, vagy akárhol máshol vagyok és nem otthon, és unatkozok, tudjak játszani. mert a jelenlegi telómon még a bounceball is akadozik és játszhatatlan..
2015. jún. 25. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Android--->kuka Samsung---> Android legalja

Ha megbizható jó ár érték tartó telefont akarsz akkor IPhone-t veszel:)! Szerintem ha veszel egy új 5s-t még évekig jó lesz :) nekem jelenleg 5c van én imádom gyors nem fagy mint az android ezen is minden játékot tökéletesen tudok futtatni :)! Én 2 év múlva tervezem lecserélni egy 6+ra :)! Én egyszerűen imádom :) ❤️👌🏻. Volt S5-öm hát egy katasztrófa volt befagyott játék közben egy Facebook használat szenvedés volt rajta... Emellett volt z1c-m az se győzött meg igazán.. G3 volt amit szerettem de az a nagy felbontású kijelző miatt szét fagyott és nagyon könnyen törik :)! Ha rám hallgatsz n gondolkozol és Apple-t veszel :)! Eleinte féltem tőle mára már imádom..:) el se tudnék más telefont képzelni :)!

2015. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!