Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Többi Lumiának is ilyen gagyi...

Többi Lumiának is ilyen gagyi a kamerája mint a 925 nek?

Figyelt kérdés
Le akartam fényképezni egy 57 névből álló táblázatot (3 A4 es oldal) s semmi nem látszik rajta... És vagy 5 ödik próbálkozásra méltóztatott úgy fókuszálni hogy elfogadható legyen a kép. Régebb Lumia 920 am volt, azzal is pont ez volt a bajom, egyszerűen kínlódás fotózni, mind a Lumia Camerával, mind a simával. Akarok venni mást, mert lassan egy éves, s eladnám s használtan keresnék valamit, mert egy 5 mpx es Samsunggal is többet érek...

2015. jún. 26. 16:26
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Apumnak 930 a van, az viszonylag jó képeket csinál, de az automatikus beállítások valami rémesek, a zársebességet nagyon kicsire teszi, és egy 1000 másodperc alatt elcsattan a kép a minőség rovására... De régebb meg olyan is volt hogy a zársebességet az automatikus izé felvitte 1 másodpercre TISZTA NAPBAN és apum kérdezte tőlem miért csinál a tellója tiszta fehér képeket.. S akkor látom, hogy mire tolja azt...
2015. jún. 26. 16:33
 2/19 A kérdező kommentje:
De egy Galaxy s4 szerintem annál jobbakat lő mint a 930...
2015. jún. 26. 16:33
 3/19 A kérdező kommentje:
És a media mark ba is mind ezt néztem annó..
2015. jún. 26. 16:34
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Szimplán csak hülye vagy hozzá! Most komolyan... Normális és szép képeket lehet csinálni a 925 el. Auto ill manuálba is. Utőbbiba kisérletezz, ismerd meg az iso, a zárseb a manuál fókuszt a normális fényviszonyokat meg stb...
2015. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Jah automatikusba a fénymérést is... Tudod az sem mindegy hova böksz a kijelzőn. Kb azt szidod amit nem is ismersz.
2015. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
A 930 lealázza az s4 et az s5 öt kamerába. S6 pasz, azt nem használtam.
2015. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De én ismerem basszus.. És tényleg szép képeket lövök vele, de nem mindig van türelmem arra hogy míg egy Samsunggal 1 másodperc alatt ellőnek egy képet addig én külön állítgassak mindent.
2015. jún. 26. 16:42
 8/19 A kérdező kommentje:
Mint írtam készülöm lassan lecserélni ezt, de ha a többibe is ilyen lehetetlen az automatikus beállítás akkor nem fogok még egyszer wp set venni.
2015. jún. 26. 16:44
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
hallod te nagyon de nagyon h.ülye vagy. ha fényképezni akarsz, akkor basszus egy FÉNYKÉPEZŐGÉPET VEGYÉL! és ne a jó Lumia helyett egy ipari hulladék szarszungot
2015. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát, minek vegyek fényképező gépet ha más telefonnal lehet normálisan fotózni is?
2015. jún. 26. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!