Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 vagy Apple Iphone 5S?...

LG G3 vagy Apple Iphone 5S? G3 és 5s tulajok véleménye?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni a két telefon között. Ne írjátok azt indoknak légyszíves, hogy az LG G3 akad, mert nem igaz. Próbáltam már és 1 kisebb döccenés volt. Azt szeretném ha írnátok, hogy milyen tapasztalatotok van a telefonokról? Nem érdekelnek a papíron leírt adatok, mert azt én is tudom. Arra vagyok kíváncsi, hogy mit szerettek benne és mit nem.

2015. jún. 27. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
azért neked se mindegy hogy egy 4 vagy egy 5,5 colos telefonod van. én az lg-t választanám.
2015. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van nem mindegy. Félek is ettől a kicsi mérettől,de ha a telefon nagyon jó akkor eltudnám nézni ezt :)
2015. jún. 27. 13:59
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nézd is csak el! A G3 minden szempontból sokkal jobb! Hardveresen erősebb, a kamera jobb képeket csinál, és az Android sokkal szabadabb rendszer, mégis sokkal olcsóbb! Az iPhone-nál kb. 70%-ban a márkanevet kell megfizetni!
2015. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind kettőtöknek:)
2015. jún. 27. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
5S
2015. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Android... Pff... Hulladék tönkre megy pár hónap alatt mert szar a rendszer nincs optimalizálva megfelelően ✌🏻️. iPhone stabil nem fagy le lehet, hogy zártabb de nincs rá vírus.. Kamera itt is csoda szép képeket lő. Játékok jobban futnak:)! És hiába kicsi az aksi az optimalizáltság miatt kevésbé merül. A G3 amúgy is szét fagy Főmenű váltás miatt is + úgy törik mint a ropi 😂😂😂✋🏻
2015. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
25%
Természetesen,hogy 5S.. nem akad, sokkal jobb, tovább bírja,mint a többi sz@r androfos...
2015. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
14%
Ja, és nem lesz vírusos, szóval szerintem iPhone-t vegyél,nem fogod megbánni.. nekem is olyanom lesz pár nap múlva :)
2015. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
az utolsó három hülye mint a segg már bocs. nem vagytok tisztában azzal hogy melyik telefon mit tud. azért mert vettetek egy olcsó androidosat ami tényleg befagy és hasonlók nem kell fikázni a csúcskategóriás telefont. egy frissítéssel megoldották a főmenüs laggot. és hogy ihpone-ra nincs vírus? még szerencse hogy egy bizonyos sms-sel nem lehet befagyasztani úgy ahogy van. és egy 5s is ugyan úgy lemerül egy nap alatt ahogy a g3.
2015. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Iphone 5s.ha stabil telefong akarxg akkof egyertelmuen az 5s
2016. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!