Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék venni, de nem igazán értek hozzájuk, főleg nem a modernebbekhez. Kinéztem magam kettőt, ami megfelelne az igényeimnek, ezek pedig a Huawei Ascend G620 és a Blackberry Q10. Akik értenek hozzá: mit gondoltok, melyik lenne a jobb? Amire én főként használnám, az telefonálás, SMS-ezés, e-mailezés és chatelés. Sokat kommunikálok szóban és írásban, szóval az fontos lenne, hogy egy fél nap után ne merüljön le. Játszani, zenét hallgatni nem nagyon szoktam. Esetleg azon gondolkodtam még, hogy beruházok egy Nokiába. Mit gondoltok, melyik lenne a legjobb választás? Maximum 50.000 forintot áldoznék rá.

2015. jún. 27. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha eszedbe jutott a Lumia, akkor ajanlom neked inkabb ezek helyett a 640-et :) a BlackBerry mar egy halott marka, azt semmi esetre se vedd meg
2015. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is afelé hajlok leginkább. Ahogy néztem, most az emag.hu-n elég jó áron van. Lehet, hogy ostoba kérdés lesz, de még sosem rendeltem onnan: ugye, ott nem használt cuccok vannak, mint pl. a Vaterán, hanem újak? Az emag.hu rendes webáruház, ugye?
2015. jún. 27. 21:45
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Én is Lumia 640-et ajánlom,veri a vele 1 árban lévő Droidokat
2015. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha maradsz az eredeti tervnél, akkor a Huawei, de ha inkább Limit akarsz, ennyiért tényleg a 640 a legjobb!
2015. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem mondom a huaweire h rossz en sem, viszont nem a legjobb valasztas :D
2015. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 puritan ***** válasza:

Az Emagot nagyon nem javasolnám, mivel egy román cég, ha garanciális problémád van küldheted bukarestbe a telót. Ezzel az erővel Kínából is lehet rendelni fele annyiért. Azokon is kb. annyira érvényesíthető a garancia.


Ha budapesti vagy, akkor mindegy melyik nagyobb Magyar webruház, ha vidéki vagy, akkor E-digital, vagy MediaMarkt, mert ezeknek van országos bolthálózata.


Ha nem idegenkedsz a kínai telefonoktól (a Huawei is az)akkor nézd meg a Xiaomi Redmi 2-t. 50 000 Ft

Majdnem ugyanaz a hardwer mint a G620 csak kétkártyás.


Az általad említett kettőből egyértelmű, hogy a Huawei a jobb választás. A Blackberry oprendszerére nem nagyon vannak alkalmazások, az androidosak pedig csak szoftveres buherálás árán futnak rajta.

2015. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy jelenleg sem az Extreme Digital, sem a Media Markt nem árulja a Huaweit, épp ma néztem meg a webshopot... Szóval még nem tudom, hol fogom beszerezni. Gondolkodok erősen is a Nokián, de mivel nem tudom, mi a különbség, tényleg nem tudom, melyik lenne jobb választás. Ráadásul a Nokia nem androidos (amivel nekem amúgy semmi bajom), így nem tudom, hogy alkalmazások terén mi a helyzet vele... De javítsatok ki, ha tévedek, tényleg nem vagyok otthon a témában.
2015. jún. 28. 00:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha 50 000-ig elsősorban Androidos kell, és Huawei nincs, akkor nézd a Samsung Galaxy S4 Mini-t, az a másik legjobb választás!
2015. jún. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kijavítanálak,hogy az már Microsoft,de amúgy sokkal stabilabb,mint az Android és júl.29.-én jön a Win10 és abban lesz Droid-Win ,iOS-Win fordító és így kb. minden alkalmazás megtalálható lesz Win-en is
2015. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
E-magon 2x annyiba kerül minden!!
2015. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!