Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy okostelefon...

Samsung Galaxy okostelefon telefonmemóriáján lévő névjegyeket hogyan tudnám áttenni Iphone-ra?

Figyelt kérdés
Egyfolytában próbálkozok, keresem a neten a választ, de egy oldalon se találtam. A SIM kártyás névjegyeket sikerült átrakni viszonylag egyszerűen, de van még kb. 400 névjegy a telefonmemóriában és fogalmam sincs hogy lehetne átrakni az Iphonera. Valaki tudna segíteni? A régi telefon Samsung Galaxy S széria egyike.

2015. jún. 29. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát... így jár, aki Iphone-t vesz :-D


Amúgy meg másolhathatod a telefonmemóriából SIM kártyára és arról a másik telefon memóriájába, de valami programmal lementheted androidról a névjegyeidet, valami adatformátumot meg bizonyára megeszik az Iphone is.

2015. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de ezzel nem jutottam előrébb, mert nekem annak a valami programnak a neve kéne. :D

Nem vagyok ebben a témában jártas, szóval tényleg nagyon kéne a segítség.

A SIM kártyás másolást nem tudom megcsinálni, mivel tele van a kártya, és még azon kívül van a kb. 400 névjegy a telefonmemórián.

2015. jún. 29. 20:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerult :) a Google fiok segitsegevel.
2015. jún. 29. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!