Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile áremelést SMS-ben...

T-mobile áremelést SMS-ben kell elutasítani?

Figyelt kérdés
T-mobile-nál a Domino feltöltőkártyások SMS-ben kapják meg a szerződésmódosításról az értesítést. Ezt elutasítani válasz SMS-ben kell?

2015. jún. 29. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én még nem is kaptam sms-t.

Te kaptál?

2015. jún. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az internet, a tv, az ÜGYFÉLSZOLGÁLAT megszűnt létezni? Fizess csak többet, megérdemled.
2015. jún. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zsoka870702 válasza:
Én előfizetéses vagyok, telefonon utasítottam el az ügyfélszolgálaton. Azt hiszem azt mondták, hogy még ma lehet!
2015. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, mit kell vele szenvedni...amint újból feltöltöd a kártyád, az új szerződésnek fog minősülni...
2015. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Butaságot írsz utolsó!

Egyébként a T-mobil csak júliusban fogja kiküldeni az értesítöket. Majd abban lesz a teendő.

2015. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor biztos a portfolio hazudik...

[link]


"Fontos kiemelni, hogy egyrészt a kártyás ügyfeleknél a következő feltöltés már új szerződéskötésnek minősül, vagyis a július 1 utáni feltöltésekre már az új árlista vonatkozik, másrészt a május 1 után kötött szerződéseket már az új árlista alapján kötik az ügyfelek, így rájuk a nyilatkozati lehetőség nem vonatkozik."

2015. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Neuhauser László ***** válasza:

Így van, mivel dominósként nincsenek kötelezettségeid, így bármikor elállhatsz a szerződéstől azzal, hogy nem töltöd fel a SIM kártyát. Igaz, egy évig még "jó" utána, de ha nem töltöd fel, akkor nincs amiből többet vonjon, stb stb..


Ugye az előfizetés az más, mert ott nem mondhatod, hogy nem fizetsz, ezért kell írásban nyilatkozni, hogy elállsz a szerződéstől, így minden következmény nélkül megszűnik az előfizetés.

Bár ha részletre vettél telefont, és egy részét már kifizetted, azzal nem tudom mi van, gondolom annak a részletét lehet tovább fizetni (díjcsomag nincs többé) de nem tudom, vagy vannak olyan pofátlanok, hogy visszakérik illetve letiltják?

2015. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem a szerződés szűnik meg az elutasítással, csak megtiltod nekik, hogy módosítsák. szóval attól ugyanúgy megmarad a szerződés, csak a régi árral.
2015. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!