Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont lenne érdemes...

Melyik telefont lenne érdemes megvennem? Nos tehát a következő ajánlatokkal találtak meg. Iphone6 klón, Samsung galaxy s6 klón, Iphone 4s 32gb fehér, Sony xperia Z1 compact, Lg g2, Samsung Galaxy Note2,

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Klónt semmi féle képpen ne vegyél! iPhone párti vagyok, de a 4s jövőre már nem lesz szoftveresen támogatott, szóval ios10 már biztosan nem lesz rá!

A felsoroltak közül szerintem a G2 éri meg a legjobban! :)

2015. júl. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Hát ezek közül mind szemét. Olcsó gagyi kópiákról inkább nem írnék semmit, szerintem egyértelmá miért ne. iPhone 4s elavult már és picit lassú. Ha mindenképp iPhone kell és csak néha netezésre használnád, akkor mehet, de egyébként nem ajánlom. LG G2 Androidos szemét, ha most megveszed, kb. azonnal dobhatod is el. Sony Z1-ről szintén ez a véleményem. Note2-vel pedig nincs tapasztalatom.
2015. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki keresett meg téged ilyen ajánlattal, cimbora? Vagy csak kamuzol itt..
2016. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!