Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új samsung telefonokat...

Az új samsung telefonokat legelső alkalommal hagyni kell h lemerüljön?

Figyelt kérdés

2015. júl. 1. 23:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hagyhatod, csak nr meruljon le csonkra. Az nem tesz jot neki.
2015. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
azt hogy érted h csonkra? hogy kikapcsol totál?
2015. júl. 1. 23:43
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem kell hagyni. Csak annyi, hogy először teljesen töltsd fel, utána meg ha egy mód van rá, ne engedd 10% alá merülni.
2015. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nekem mindíg azt mondták, hogy elsőre hagyjam teljesen lemerülni, aztán dobjam fel töltőre és hagyjam 100%-ig. de ezt nem szakember mondta, ezért kérdeztem :)
2015. júl. 1. 23:56
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ő még az őskorban él, mikor is virágkorát élte az Ni-Mh akku. Azokkal kellett ezt csinálni a memória effektus miatt. A mai, Li-Pol akkuk pont, hogy ezt nem szeretik.
2015. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
viszont első bekapcsolása előtt sem tettem fel töltőre, átnéztem, letöltöttem ezt-azt és 10% körül van jelenleg akkor most dobjam rá egy 12 órára és ne nyúljak hozzá?
2015. júl. 2. 00:07
 7/17 anonim ***** válasza:

Dobd rá és aludj egy jót. Reggel pedig vedd le a töltőről. Ha feltöltődött, úgyis lekapcsol a töltés.

Bármikor töltheted, és bármikor leveheted a töltőről. Talán az egy dolog, amit ajánlanak néhányan, hogy barátságosabb kikapcsolt állapotban tölteni.

2015. júl. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de ha nem kapcsolom ki az se baj ugye? amugy köszönöm sokat segítettél :)
2015. júl. 2. 00:15
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezekben már nem ősöreg aksik vannak, nem kell őket sem kiégetni, sem lemeríteni, sőt ha hagyod teljesen lemerülni az csak csökkenti az élettartamát. Az sem baj, ha rajta hagyod töltőn, miután teljesen feltöltődött, nem lesz tőle baja (persze felesleges).

Miután megvetted, olvasd el a papírját, hogy mit írtak róla, de a nyakamat tenném rá, hogy az van ott, hogy töltsed fel teljesen, lemerítésről szó sem lehetne!

2015. júl. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
sajnos nem olvastam el, mert nem adtak hozzá csak az alapokról valamit, neten meg azt írták h mielőtt bekapcsolom, tegyem fel töltőre, de nem tettem, mivel még abban a tévhitben voltam, hogy le kell teljesen meríteni és aztán tülteni.. de végül le nem merítettem teljesen, csakhát bekapcsolás előtt nem töltöttem. remélem nem nagy probléma :D
2015. júl. 2. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!