Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 640 LTE vagy...

Microsoft Lumia 640 LTE vagy Nokia Lumia 735 a jobb? Árban csak 3 ezer Ft az eltérés.

Figyelt kérdés

2015. júl. 2. 14:04
 1/8 kérdező.. ***** válasza:
2015. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Melyiket vennétek meg, ha csak 3 ezer Ft az eltérés a kettő közt?
2015. júl. 2. 14:16
 3/8 kérdező.. ***** válasza:
Én a 640-t mert jobb az akksija és nagyobb a kijelzője.
2015. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ezen vacilláltam egy kis idővel ezelőtt. 735-öt választottam mert:

-oled képernyő

-nfc\qi töltés

-jobb üzemidő

-jobb kamerák

-kényelmesebb fogni

-elpusztíthatatlan készülékház

2015. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

640:

Kicsit nagyobb képernyő

Jobb aksi

újabb


735:

Jobb előlapi kamera

oled

2015. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az olednek , valamint a 4,7 inchnek köszönhetően jobb az üzemidő a 640 nél, valamint a hátlapi 6,7 mpixeles kamera jobb felvételeket készít akár 640XL nél is.
2015. júl. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem fél éve van 735öm, eddig 3-szor fagyott le, néha nem azt csinálja amit akarok (pl. Netezés közben vissza akarok lépni az előző oldalra és kilép teljesen). Sajnos a készülékház sem elpusztíthatatlan, egyszer nekiütöttem véletlenül az éjjeliszekrénynek nem nagy erővel és megrepedt a sarka hosszan. Előtte samsungom volt ahhoz képest ezerszer jobb, igaz az strapabíróbb volt, sokszor leejtettem és semmi baja nem lett se nagyon sokszor lefagyott.
2015. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rakd újra wp Recovery toolal. Akkor nem lesz szoftveres problémád. A repedesre pedig annyit, ha szerencsétlenül esik, ejted vagy vágod valahova sokkal nagyobb kár keletkezne bármely más telefonon, itt meguszod egy hátlap cserével, de repetten is jól tart az, szerintem.
2015. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!