Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tehetek ha vettem egy...

Mit tehetek ha vettem egy telefont de az IMEI száma sok nulla?

Figyelt kérdés

Konkrétan kb 5 hónapja vásároltam egy felső kategóriás készüléket kéz alól. Megnéztem beletettem az én sim kártyám ment, Kifizettem. Aztán most jött az egyik Alkalmazástól egy értesítő hogy nem frissíthetem az Alkalmazást amíg meg nem adom az IMEI számom... Konkrétan azt sem tudtam mi az, utánanéztem, és láttam hogy 15-16 db nulla. De a telefon hátlapján lévő gyári matricán viszont rajta van az IMEI szám. Ezt most mire véljem?

Előre is köszönöm



2015. júl. 2. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

valószínű lopott/letiltott telefonról lesz szó.

ha vissza tudnád írni az eredeti imei számra, valószínű azzal szembesülnél, hogy nem megy fel a hálózatra...jó esetben csak nemfizetés miatt lett letiltva, rossz esetben meg még az is lehet, hogy figyelik, mert lopott(ennek mondjuk nagyjából nullával egyenlő az esélye...de sose lehet tudni).

2015. júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van egy nemhasznált telefonod, és az jó, annak az imei számát beleirhatod.
2015. júl. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!