Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbízható telefon bolt, webshop?

Megbízható telefon bolt, webshop?

Figyelt kérdés

Megbízható mobiltelefon webshopot keresnék.

A célom:

- legyen olcsó

- legyen normális garancia (pl. egy Nokiát szeretnék venni, amire ha jól tudom, a gyártó 2 évet ad(ott) VS. "1 év bolti garancia")

- kártyafüggetlen legyen


Konkrétan egy Nokia Lumia 930-at szeretnék venni, max. 100-110 ezer Forint körül.


B-tel:

[link]


Ez illetve az emag, ami jónak tűnik. De nem vagyok benne biztos.



2015. júl. 2. 16:50
 1/4 kérdező.. ***** válasza:
100%

A b-tel az jó,megbízható bolt,de bolti garanciát ad.Ha ez nem zavar akkor tőlük vedd,viszont ha gyártói garancia kell akkor itt a legolcsóbb:

[link]


Nem tudom megér-e +30k-t a gyártói gari.

Emagot felejtsd el,drága,nem megbízható,bolti garijuk van ami sokak szerint nem ér semmit mivel a gariztatás náluk rémálom.

2015. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Megbízható webshop, ahol kapható, ott 110-ig gyártó garanciával az ÚjMobilok, vagy ha nem zavar, hogy gyári csomagolás és fülhallgató nélkül kapod, akkor ÚjGSM.
2015. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kérdező.. ***** válasza:
57%
újmobilok.hu-n nem kapsz gyártói garival.
2015. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat, én is erre jutottam. Csak nem voltam benne biztos, melyik mennyire megbízható.


Még várok pár hetet, hátha történik valami "jó".


Köszi még egyszer.

2015. júl. 2. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!