Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet kikapcsolni a...

Hogy lehet kikapcsolni a Samsung Galaxy ace 4 -en?

Figyelt kérdés

Hogy a kijelző felső részének lefelé húzásával lenyíljon a menü ? Nem szeretném ha lenyílna, mert folyton telefonálás közben lehúzódik és a wifi- t stb.... kikapcsolom véletlenül és a hívás is megszakad.

Szóval a lenyíló menüt ki lehet valahogy kapcsolni?

Köszi !



2015. júl. 3. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nemlehet.

De egyébként nem sötétedik el a kijelző miközben telefonálsz?

Mert akkor mindenképpen rögtön szervizelni kell a készüléket, mert valószínűleg a Proximity sensor ( Közelség érzékelő) nem működik hibátlanul.


Vagy csak szimplán nem teszed annyira közel a füledhez a telefont.( Ügyelj arra hogy a telefon teteje legyen a fülednél)

2015. júl. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De pont ezaz hogy a fülemmel vagy az arcommal kapcsolom ki/be mert van hogy a vállammal fogom az arcomhoz, fülemhez a telfont, mert pont mind 2 kezem foglalt, stb..., szóval azt gondoltam, hogy kikapcsolom et a lehúzás funkciót.
2015. júl. 3. 09:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem válaszoltál a legfontosabb kérdésemre.

Amikor a füledhez rakod a telefont elsötétül(fekete) a kijelző, vagy sem?

2015. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, elsötétül.
2015. júl. 3. 10:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor passz, pedig ennek nem így kellene működnie. Én mindenképp megpróbálnék egy gyári visszaállítást.

Ismerősi körömön belül van jópár ismerősömnek Ace 4-e,de ilyesmit nem hallottam.

Esetleg próbáld meg a lezáró gombot megnyomni miután felvetted a hívást.

De ezzel lehet hogy lerakod a hívást, készülék függő ez az opció.

2015. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ok, köszi.

Nem rakja le a hívást a lezáró gombal ez lehet egy altrnatív megoldás.

Köszi mégegyszer.

2015. júl. 3. 12:03
 7/7 bence4 ***** válasza:
ace 4-en szerintem nincs közelség érzékelő
2015. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!