Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem látszik lezárt...

Altrifla kérdése:

Miért nem látszik lezárt képernyőnél, hívás érkezésekor a piros és zöld pötty?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Z1 compact 5.0.2 android mellett híváskor sötét marad a képernyő, csak a bekapcs gomb megnyomása után válik láthatóvá a fogadás vagy elutasítás csúszka.

Amikor +kaptam az új 5ös op rendszert, turkálgattam benne és valahol volt olyan lehetőség, h bizonyos alkalmazásoknak engedélyt lehetett (volna) adni a lezárt képernyő felébresztéséhez.

De mikor volt mán az! :-)

Szóval! Tudna valaki segíteni?

Köszönöm.



2015. júl. 3. 10:39
 1/2 bbarna797 válasza:

Elég hülyének nézlek téged.

Nekem is ugyan az a telom van.

Most kerestem meg a telomban a kérdésedre a válasz a beállításokban.

Útvonal: Beállítások » Hang és értesítés » Ha az eszköz le van zárva.

:P

Nem akarok szemtelenkedni, de ha tudtál turkálni a beállításokban, akkor most is azt kellett volna tedd és megtaláltad volna...

2015. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ovoid válasza:
Teljesen jogos kérdés. Nekem a lezárt Samsungon sem látszik, hogy kerestek, ha feloldom, akkor meg csodálkozhatok, hogy jé, kerestek :)
2018. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!