Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Flottás csomag esetén van...

Flottás csomag esetén van lehetőség a flottából való kilépésre Telenornál?

Figyelt kérdés

Jelenleg anyámmal vagyunk (én és testvérem) egy flotta csomagban, szóval neki megy minden számla, elszámolás stb. Az a kérdés, van lehetőség a szám megtartásával kiválnom ebből a flotta csomagból és csak nekem egyedül legyen előfizetésem (ők meg 2-en maradnak 1 flottában, nekem külön jönne a számla)? Ha igen, elég ehhez a biztonsági kód, vagy anyámmal személyesen kell bemenni egy telenor boltba, esetleg más módon kell intézni ezt?


Szeretnék új mobilt venni, de elég régi fajta az előfizetésünk (jó olcsó is :D ) és a mostani emelés miatt ha hűségnyilatkozattal venném, akkor új tarifát kéne kötni elvileg mindenkinek a flottán belül.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. júl. 3. 12:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!