Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az Iphone5s vagy...

Szerintetek az Iphone5s vagy az LG g3 mini jobb? igazabol mindketto majdnem ugyanannyit tud. Viszont ha LG-t veszek felek hogy osszetorom mert vekony.

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az LG nem törne attól össze, hogy vékony, ha nem úgy használod, mint egy állat. Egyébként az iPhone-nal jobban járnál. Tovább támogatott a szoftver, illetve 2 év után nem válik használhatatlanná, a lassulás miatt.
2015. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Őszintén? Az LG G3 Mini jobb telefon, de az iPhone-okat drágábban lehet eladni, ha már nem kell. Ha megöregszik a telefon, az LG-t jó ha 20-ért el tudod majd adni, a kib..zott iPhonokért meg még akkor is fizetne vagy 65 ezret a sok elvakult paraszt, szóval, sajnos inkább 5S.
2015. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Iphoneom van,meg vagyok elégedve vele.Tudom sosem lehet mejd úgy testre szabni mint az androidot de nekem jobban bejön a platform a formavilág.A készülék mindenkinek a kezében jól áll:egy elegáns ügyvéd kezében,egy heavy metal kedvelő kezében,egy hipster kezében,egy kocka kezében,egy családos anya kezében,szóval mindenhogyan.Sokkal egyszerűbb az androidnál és mégis okosabb tud lenni.ha választani kellene akkor iphone.
2015. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

iphone5s kb sokkal jobb telefon mint a g3 mini

lol

nem is értem a kérdést, suzuki vs mercedes

2015. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Norbi658441 ***** válasza:
Hamarább az Iphone törik össze mint az LG.
2015. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a két telefon még csak nem is egy kategória. az lg egy sima középkategóriás, az iphone meg felső. egyértelmű hogy iphone.
2015. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!