Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iPhone 5S-t venni?

Megéri még iPhone 5S-t venni?

Figyelt kérdés
Megéri még,hogy 2 éves lesz idén? Meddig lesznek még frissítések?

2015. júl. 3. 19:12
 1/10 kérdező.. ***** válasza:
88%
Megéri.Még kb 2 évig lesz frissítve.
2015. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gagyik az iPhone-k.. A 6 meg főleg.. De te tudod.
2015. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kérdező.. ***** válasza:
91%
2.Kérdező miért is gagyi?
2015. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát boltban láttam, lehetett használni, videó stb mindent. Nem jött be, a többi mostani csúcs telókhoz képest sehol sincs..
2015. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kérdező.. ***** válasza:
Ez a te véleményed.
2015. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, nézzetek pár összehasonlítást a neten.. apple fanok :D
2015. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezt az Apple Fan kifejezést. Akkor ezek szerint te meg Android Fan vagy? Pfujj Android Fan, hess hess... Gyerekes az egész.


Kérdező:

Nekem 5S van, gyors, szép, kompakt.

Ha figyelembe vesszük, hogy a 4S megkapja az iOS9-et, akkor az 5S-nek a 11-et is meg kellene kapnia, de a 10-et biztos megkapja.

Biztos írni fogja valaki, hogy a 4S már iOS7-en is lassú volt. És ez igaz is, nekem is volt 4S-em.

Viszont az iPhone 5-ön az iOS9 beta marha jól fut, pedig ez már a 3. nagy rendszerfrissítése lesz a sima 5-nek. Egyszerűen sima 5-től felfelé olyan jó kis hardver van az iPhone-okban amik sokkal jobban bírják az update-eket.

Az 5S-em is tök jól megy iOS8-al, pedig a 2. nagy frissítése (összehasonlításképpen a 4S-nek az iOS7 volt a 2. nagy update-je, ezért írtam, hogy egyre kevésbé érzékenyek az új rendszerekre)


Ha nagyon sürgős a vásárlás, akkor vedd meg nyugodtan az 5S-t, ellenkező esetben várd meg a szeptembert most már, és ha nem jönnek be az új modellek, akkor is a sima 6 ára leesik egy keveset.

2015. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem gyerekes. Szembeötlő volt a különbség a többi csúcstelefonhoz képest. Nem vagyok semmilyen fan, nem is érdekel az egész, szutykos régi telefonom van, nyomógombos. Húha. Volt egy kérdés, írtam hogy szerintem felejtős. A régiek jók voltak, ezek már szerintem nem az igaziak. Az is lehet hogy nem értek hozzá, de több haver és ismerős véleményét is figyelembe vettem. Elnézést ha bárkit is megbántottam.
2015. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kérdező.. ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló,lehet hogy hardverben gyengébb az iphone,de nem véletlenül,ugyanis az ios-nak elég az a hardver hogy gyorsabb legyen mint az android 8 magon és 4GB ramon.A szoftver a lényeg nem a hardver és az ios az sokkal jobban van optimalizálva ezáltal jobb mint az android(tisztelet a kivételnek).Egyébként én androidot szeretem,de elismerem,hogy az ios jól kivan találva.
2015. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi, mindenkinek! :)
2015. júl. 3. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!