Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok csinálni ha a...

Mit tudok csinálni ha a Samsung galaxy s6 edge telefonon csak tök fekete képernyőt látok?

Figyelt kérdés
Reggel a töltőről levettem és a jobb alsó sarokbak csak egy kis fehér x van, de nem reagál semmire, minden tök fekete. Többször újraindítottam, de teljesen kikapcsolni nem tudom ugyhogy recovery modba se tudom rakni. A hangerőgombokra reagál mikor fel vagy le veszem a hangot, illetve reggel ébresztett is...

2015. júl. 4. 11:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit h 1 hónapja van nálam, Magyar tmobilos, de külföldön vagyok most egy jó ideig nem nagyon akarom itt szervize vinni mert még van garanciám otthon.
2015. júl. 4. 11:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig ez szervízes hiba.
2015. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha itt (UK) elviszem a helyi tmobile ba akkor elveszik a garancia vagy olyan mintha az otthoniba vinném?
2015. júl. 4. 11:34
 4/5 kérdező.. ***** válasza:
EU-n belül viheted bárhova nem veszik el a garancia.
2015. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vidd el szervízbe
2015. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!