Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Teljesítmény szempontjából...

Teljesítmény szempontjából melyik érné meg jobban? - az ár nem számít (légyszi csak ertelmes valaszokat)

Figyelt kérdés

samsung galaxy s4 32gb:

8 magos, 1,6ghz, ram:2048MB

vagy

samsung galaxy s5:

4 magos, 2,5ghz, ram:2148MB

?



2015. júl. 4. 13:01
 1/4 kérdező.. ***** válasza:
s5
2015. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos...az S4-nek több a magja, az S5-nek meg magasabb a működési valamije (bocs, nem akarok hülyeséget írni).

A RAM ugyanakkora, szóval igazából...teljesítmény szempontjából az S4 jobb a processzor miatt, több mag többet tud, viszont nem hinném hogy az Android bármelyik verziója 12,8 GHz-et igényelne. S4 régebbi, S5 újabb. S4 olcsóbb, S5 drágább.


Teljesítményben ezen két szempont alapján az S4 jobb.

Aztán én nem hasonlítottam össze a kettőt, de az S5 újabb, és szerintem többet tud.

2015. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kérdező.. ***** válasza:
Nincs értelme a 8 magnak,mert egyszerre úgy is csak 4 magot tud kihasználni.
2015. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
en az s5 re tippelnék mert venni fogok e svaloszinuleg azt, csak kivancsi vagyok a többi ember velemenyere
2015. júl. 9. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!