Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek is jobban néz ki...

Szerintetek is jobban néz ki az iPhone 5s mint a 6vagy a 6+?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 20:18
 1/8 kérdező.. ***** válasza:
Ja.
2015. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is szebb, viszont nekem túl kicsi az 5s. Emiatt inkább 6-ost vennék, ha vennék.
2015. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Leszarom-pom-pom.

A Nokia 6210 körökkel dögösebb.

[link]

2015. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen. Szerintem kinézetben meg praktikusságban köröket ver a 6-ra. Vagyis a 6 előlapja tetszik, a gondok a hátlappal kezdődnek, ott is az antennával. Szerintem már rondábban meg sem tudták volna csinálni azt az antennát :D


De ez ugyebár az én személyes véleményem :) Sok embernek kifejezetten tetszik az a csík, de én jobban szeretnék mondjuk egy matt fekete hátlapot. De ez szubjektív.

2015. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 5S van, és nem hazabeszélésből írom, de tényleg jobban néz ki.

A 6-nak a hülye antenna csíkjai, a kiálló kamerája, ez a szélein meg mindenhol lekerekített design, valahogy nem gyere be.


A kijelző mérete viszont jobb a 6-nak, mondjuk nekem az a felső határ ami még belefér, nem vagyok tepsi párti.

2015. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok egyetértést :)
2015. júl. 5. 13:57
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem is
2015. júl. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 6 tetszik elölről, habár nem vagyok apple párti.
2015. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!