Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Barátaim akkor vegyek okostele...

Barátaim akkor vegyek okostelefont vagy ne?

Figyelt kérdés
Most egy régi Nokiám van, a feleségemnek van okostelefonja és én olyan nyugodt vagyok ezzel a régi telefonnal, de mindig bombázzák az embert, hogy milyen jó az okostelefon.

2015. júl. 5. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Hát ami gyakorlati előnye van - jobb zenelejátszó, kamera, netezési élmény, esetleg GPS. Meg ugye ma a telefon a legolcsóbb státuszszimbólum a kvarcóra mellett.

A te döntésed, szerintem érdemes befektetned egybe, mert sose tudhatja az ember. (pl. akár meg kell nézni egy pdf-et vagy bármi, telefonon fél perc, meg még sok ilyen apró dolog)

2015. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nekem Nokia 6300-ám van..mégis vettem egy nagyobb telót, mert igazából az már nem is (csak)telefon, hanem egy hordozható PC..(majdnem)...

Vegyél, de nagyon jót...mert ha valami óccót veszel, akkor az megkeseríti az életed, és nem érted miért rajonganak a simogatós telefonért.


a nejemnek Sony Z1-e van, Nekem LG G2..nem lehetett kérdés, hogy kell...

pedig ott a tartalék nokia is mindkettőnknek...


szóval, ha van nélkülözhető nyolcvan-százhúszezred, akkor ne tétovázz...

2015. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
A mai okostelefonokra már úgy kell tekinteni, mint egy zsebPC-re, mert azok is. Amit azon el lehet intézni, azt egy okostelefonon is, ha hétköznapi dolgokról van szó.
2015. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan az a dolog, ami ha van, akkor megtalálod mire használd, de ha nincs, akkor sem halsz bele. Neked kell eldöntened, hogy használod e valamire. Manapság a telefont még státusz szimbólumnak sem mondanám, mert minden hülye gyerek iphone-al rohangál.
2015. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is így voltam ezzel, és ezek miatt javaslom Neked az okos telefont:

- Bármikor meg tudsz nézni valamit a neten ha fontos

- Menetrendek kéznél vannak

- Ha autós vagy, közlekedéssel kapcsolatos remek alkalmazások vannak

- sms-ek közt tudsz szóra is keresni

- időjárás figyelés

- mindig van nálad egy "fényképezőgép" amivel le tudsz fotózni akár egy nyitvatartási időt vagy egyéb infót és nem kell jegyzetelned


A facebook-ot, viber-t és egyén időrabló alkalmazásokat pedig nem kell telepíteni, mert akkor magába szippant a telefonod és úgy jársz mint már oly sokan! ;)

Csak tudatosan használd!

2019. jan. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!