Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 csere Samsung Galaxy...

IPhone 4 csere Samsung Galaxy S3-ra?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem másodkézből egy !. generációs iPhone-t, függetlenül, minden tartozékával kissé zsebkopott állapotban, de hibátlan működőkeszséggel.

Azonban számomra méretbeli hibái vannak, valami borzasztóan apró az egész, ezért váltanék nagyobb telefonra.

Újat venni nem szeretnék, így jött képbe a csere.

Kérdésem pedig az lenne, hogy milyen értékviszonyban áll a két telefon.

Mennyivel drágább egy S3, vagy épp az iPhone-nál van a fölény?

A különböző oldalakon változó árakat találtam, hol az iPhone volt drágább, hol az S3, ezért kérnék tanácsot.



2015. júl. 5. 16:53
 1/4 kérdező.. ***** válasza:

S3 már olyan elavult mint az i4.

Moto G 2nd Gen 4G/Lumia 735/640-t vegyél.

2015. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
iphone 5-re válts
2015. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Windowsos telefon szóba sem jöhet.

Használtam korábban 735-öst de borzalmas volt.

iPhone-ról iPhon-ra sem szeretnék váltani, nekem túlzottan korlátozott és körülményes az iOS.

A Motorolák nagyon jók mindenben, annak egyedül a beszerzése körülményes, elég kevés helyen lehet kapni.

2015. júl. 5. 18:28
 4/4 kérdező.. ***** válasza:

Viszont itt kapható.Ennél megbízhatóbb hely úgy sincs:

[link]

2015. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!