Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3 frissítés?

Sony Xperia Z3 frissítés?

Figyelt kérdés
Nemrég frissítettem a Lollipopra (andorid 5.0.2 verzió) és hát nem igazán jött be, nagyon fura és a legtöbb dolog nem is tetszik benne. Az lenne a kérdésem hogy valahogy vissza lehet-e tenni rá a régit? És ha igen, akkor hogyan?

2015. júl. 5. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy vissza lehet, ez nem iPhone :)


Z3: [link]


Z3 comackt: [link]


Tekerj lejebb majd az oldalon.

Garanciát nem vesztesz, nyugi.

Mindent ments le ami kell, mert törlődni fog újrarakáskor.

2015. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt az oldalt én is néztem csak annyi a baj hogy nem sok mindent értek belőle mert a suliba németes vagyok és jövőre kezdjük az angolt...
2015. júl. 5. 21:58
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha elviszem szervízbe ott megcsinálják?? :/
2015. júl. 5. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerviz függő, de inkább kérdezd körbe ki ért a telókhoz, biztos van egy haverod aki ért és segít.
2015. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kérdező.. ***** válasza:
Szervizben megcsinálják.
2015. júl. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2015. júl. 6. 10:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy én nem fizetnék a szerviznek ezért mert tényleg csak pár kattintás az egész :D
2015. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a gondom volt a Z1-el, nem igazan jott be, 3 ezerert a szervizben vissza tettek ra a 4.4.4-et. Tenleg nem nagy cucc, de inkabb ra szansz 3-4 ezret es tudod, hogy valaki olyan csinalj meg, aki elotte mar szazszor csinalt ilyesmit, mint hogy kart tegyel a 100 ezres telefonodban.
2015. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!